Fotopoint Prepni na Revúcu pred hostincom Kohút
Zdroj: Archív regiónu Gemer

Odfoťte sa pri nových fotopointoch na Gemeri a VYHRAJTE!

PREPNITE NA REVÚCU A SÚŤAŽTE S NOVÝMI putovnými FOTOPOINTMI

Aj my sme súčasťou Mesta kultúry 2022 a preto sme pre Vás pripravili nové miesta pre zábery , aké tu ešte neboli.

Sú to putovné fotopointy, ktorých dizajn reprezentuje hlavnú ideu Mesta kultúry 2022: "Prepni z gaučovej kultúry a nalaď sa na kultúru v meste a regióne" .
Tri veľké červené “telky”, ktoré sú vďaka svojej farbe neprehliadnuteľné a vzbudia pozornosť na akomkoľvek pozadí. Reprezentujú množstvo kontrastov, ktoré na Gemeri nájdete, vystúpenie do skutočného života a prepojenie kultúry v celom regióne.

Kultúrou žije Revúca i celý Gemer. Objavte jeho krásy na miestach, kde sú nateraz telky nainštalované .

  • Prvý fotopoint sa nachádza v Meste kultúry 2022, v Revúcej. Pozorným okom ho stráži Laktibrada pred budovou Mestského hostinca, známou ako Kohút - ktorá bola centrom kultúrneho diania v dobách Daxnera a Francisciho.
  • Druhá telka je namierená na niekdajšie sídlo Coburgovcov , ktoré skrýva aktuálneho nositeľa ceny za architektúru CE ZA AR. Nachádza sa na zelenom priestranstve v areáli Kostola sv. Petra a Pavla v Jelšave.
  • Tretí fotopoint sme inštalovali ku Gemerským spojkám, unikátnemu dielu v našom regióne. Nájdete ho medzi Koprášskym tunelom a viaduktom pri Magnezitovciach.

Ak sa radi fotíte, ste pripravení prezentovať svoj štýl a uchmatnúť si ten najlepší záber, popustite uzdu fantázie a podeľte sa s nami o vaše výtvory.

  • Do súťaže sa účastník zapojí odfotením min. 1 z horeuvedených fotopointov s objektom alebo cez objekt červeného televízora Prepni na Revúcu, ktorý bude na fotografii viditeľný.
  • V súťaži na Facebooku umiestnie fotografiu do komentára pod príspevkom "PREPNITE NA REVÚCU A SÚŤAŽTE S NOVÝMI putovnými FOTOPOINTMI". Cenu vyhráva 7 fotografií s najvyšším počtom LIKEov pod jednotlivými komentármi. Povolené sú ktorékoľvek emotikony. ň
  • V súťaži na Instagrame je podmienkou fotografiu s červeným televízorom Prepni na Revúcu označiť #cervenetelky, @regiongemer a sledovať Instagram @regiongemer. Cenu vyhráva 7 fotografií s najvyšším počtom „LIKEov“- srdiečok.

  • Prepni na Revúcu nám do súťaže venovali 5x originálne červené ponožky a 2x hrnček s logom Prepni na Revúcu .
  • Mená šťastných výhercov zverejníme na FB a IG regiongemer vo štvrtok 3.11.2022.
  • Pravidlá súťaže nájdete na webe regiongemer.sk v sekcii "na stiahnutie".

Fotopointy boli realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej Republiky. Ďakujeme. Viac o návšteve Slovenska: slovakia.travel

Kontakt