419244539_845920367552180_91890741524031694_n
Fotka od: Obec Muráň

Príďte si oddýchnuť do Národného parku Muránka planina

Jar na Planine ponúka širokú paletu zážitkov. Aby ste im boli čo najbližšie, ponúkame vám PREHĽAD TOP UBYTOVACÍCH ZARIADENÍ priamo v srdci Národného parku Muránska planina a okolí:

APARTMÁNY PLANINA
Doprajte si pobyt v moderných Apartmány Planina, v náručí nádhernej prírody. Zrelaxujte v saune alebo vírivke priamo pod holým nebom .. k tomu skvelá gastronómia z čerstvých, sezónnych i lokálnych surovín a pocit že sa máte ako v raji.Vyskúšajte si ho na vlastnej koži.
Rezervuj pobyt tu https://www.planina.sk/

REKREAČNÝ AREÁL PREDNÁ HORA
Navštívte Rekreačný areál Predná Hora s rodinnou atmosférou a minipivovarom na okraji Muránskej planiny. Samotná poloha ho predurčuje k najrôznejším outdoorovým aktivitám v okolí. Možnosť zrelaxovať vo wellnesse po náročnej turistike, či cyklotúre ocení nejeden návštevník. K tomu dobré jedlo a remeselné pivko a už vám nič nebude chýbať.
Rezervuj pobyt tu https://www.prednahora.sk/

APARTMÁNY COBURG
Moderné vybavenie, mäkkučké periny, exkluzívne výhľady. Znie to ako sen, no vy ho môžete skutočne zažiť v Apartmánoch Coburg na Prednej Hore. Apartmánový dom poskytuje ubytovanie vo veľkých rodinných apartmánoch, alebo v 2-posteľových prémium izbách s nádherným výhľadom na Muránske hory.
Rezervuj pobyt tu https://www.prednahora.sk/ubytovanie/apartmanovy-dom

PENZIÓN U SYSĽA
Po prechádzke Muránskou planinou si doprajte zaslúžený oddych v Penzión u Sysľa, ktorý okrem moderného ubytovania poskytuje skvelý wellness či originálnu reštauráciu s vynikajúcim jedlom .
Rezervuj pobyt tu https://www.usysla.sk/

OBROVISKO
V apríli Sysľovisko otvorí svoje brány návštevníkom do nového parku Obrovisko. Súčasťou parku budú obrie sochy, nové ubytovacie domčeky, vyhliadkové lavičky, ohrady so zvieratkami, atrakcie aj rozprávkovo-náučný chodník. Príďte si užiť rodinné dobrodružstvo či romanticky pobyt v netradičnom ubytovaní v blízkosti obľúbenej atrakcie Sysľoviska v Národnom parku Muránska planina.
Rezervuj pobyt tu https://sdu.sk/JmJ

PENZIÓN MAMUT
Skvelou základňou pre výlety s rodinou či priateľmi je Penzión Mamut Revúca. Nájdete v ňom štýlové ubytovanie v ôsmych moderných izbách a apartmánoch s dizajnovým vybavením. Jeho súčasťou je aj Mamut Pub, v ktorom si po celodenných aktivitách pochutnáte na chutnom jedle, skvelej pizzi, či správne vychladenom pivku.
Rezervuj pobyt tu https://www.mamutrevuca.sk/penzion-mamut/

SALAŠ ZBOJSKÁ
Nádherné ubytovanie v rozprávkových dreveničkách alebo romantických izbičkách. Reč je o Salaš Zbojská - Zbojnícky dvor na okraji Národného parku Muránska Planina, ktorý okrem ubytovania ponúka tradičnú slovenskú kuchyňu či relax v Zbojníckom kúpeli. Z tohto miesto budete určite odchádzať s plnou taškou domácich výrobkov priamo z dvora.
Rezervuj pobyt tu https://www.zbojska.sk/
.
.
Stačí si vybrať!


Kontakt