Kolobežkami z vrchu Hrádok do Jelšavy
Fotka od: Jozef Kopor

Zjazd na kolobežkách z Hrádku do Jelšavy

Zažite 6 km dlhý zjazd na horských kolobežkách z vrchu Hrádok nad mestom Jelšava. Či si vychutnáte prírodu pri jazde pomalšej, alebo zažijete adrenalín pri jazde rýchlej, je len na Vás.

Trasa začína v 660 m n.m. pri hoteli Hrádok, neďaleko ktorého sa nachádza svetovo unikátna Ochtinská aragonitová jaskyňa. Po štarte na Vás čaká takmer 6 km dlhý zjazd lesom po spevnenej a asfaltovej ceste. Jazda je bezpečná, keďže trasa je primárne určená peším turistom, či cyklistom. Môžete si zvoliť pomalú relaxačnú jazdu s prestávkami ak si chcete užiť krásy prírody, alebo si vyskúšať rýchlejšiu adrenalínovejšiu jazdu.

K dispozícii je celkovo 5 odpružených kolobežiek pre dospelých a 3 pre deti, s prilbami, ochrannými rukavicami a detskými chráničmi. V rámci služby sa po dohode počíta aj s vašim odvozom späť na miesto štartu. Je teda jedno, či si necháte auto zaparkované pri jaskyni, hoteli alebo v meste. Ušetríte tak čas, ktorý sa dá spríjemniť návštevou ďalších turistických lákadiel mesta, akými sú Coburgovský kaštieľ, či jedinečný splav rieky Muráň.

Zjazd horskými kolobežkami i splav rieky Muráň je potrebné objednať minimálne tri pracovné dni pred požadovaným termínom - mailom: info@mssjelsava.sk alebo na tel. číslach: 0905 684 589, 0907 254 580 alebo osobne v kancelárii Mestských služieb Jelšava na Námestí SNP č. 63. 

Viac informácií sa dozviete na stránke Mestských služieb Jelšava.

Kontakt
Námestie SNP 63, 049 16 Jelšava

Kategórie: #Šport