Wellness&Spa pod Maginhradom
Zdroj: Wellness pod Maginhradom

Wellness&Spa pod Maginhradom

Zabudnite na každodenné starosti a odbúrajte stres v modernom Wellness pod Maginhradom v obci Veľké Teriakovce, vzdialenej len 8 km od Rimavskej Soboty.

Doprajte si v tomto mrazivom počasí fínsku, bio, infra, parnú bylinkovú či soľnú saunu v tunajšej saunovej dedinke.
Svoju imunitu i krvný obeh povzbudíte vďaka Kneippovmu chodníku, ktorý je založený na princípe účinkov striedania vplyvu studenej a teplej vody.
Ako v každom dobrom saunovom svete, ani tu nechýba ochladzovací bazén, vedro so studenou vodou , ľadové šupiny i tropický dážď.

Skvelý oddych po saunovaní poskytujú vyhrievané ležadlá a mäkkučké lehátka v tepidáriu s výhľadom na bájny vrch Maginhrad . Dopriať si viete aj niekoľko druhov masáží, bankovanie, moksovanie či rašelinové zábaly.

V časti SPA nájdete neplavecký bazén s vodným chrličom, hydromasážnymi tryskami i lavicami s jemnou bublinkovou masážou.
Priamo z vírivky si vychutnáte nádherné scenérie, ktoré ponúka okolitá príroda.

A čo vaše ratolesti? Nebojte sa, ani na ne sa nezabudlo!
Detský bazén s teplotou vody 34 stupňov a certifikovanými atrakciami, ako napr. šmýkačka, ovečka a vodný hríb poteší nejedno malé srdiečko a vyčarí úsmev na tvári.

Wellness & Spa pod Maginhradom ponúka všetko, čo od prémiového wellness očakávate. Navyše o niečo útulnejšie a priateľskejšie ako inde.

Dopriať môžete samozrejme aj svojim bruškám.
Chuťové poháriky poteší regionálna kuchyňa so salašníckymi špecialitami v susediacom Salaši pod Maginhradom.

Deti i dospelí si obľúbia tunajšie psíky , ovečky , somáriky, či cudzokrajné emu alebo alpaky pasúce sa v ohrade pri Salaši.

Je možné, že sa vám nebude chcieť ísť ani domov.
To ale nevadí, práve naopak!
Radi vás ubytujú podľa vašej chuti, či už v štandardných izbách Salaša , alebo v Pastierňach - dvoch samostatných budovách inšpirovaných tradičným bačovským štýlom s použitím prvkov ľudovej architektúry .

Kontakt
Hlavná 231, Veľké Teriakovce