Zbojnícka strela
Quelle: Archív regiónu Gemer

Zbojníckou strelou po Gemeri

Na letnú sezónu sme pre vás pripravili niečo úplne výnimočné- výlety na historickom miniautobuse Zbojníckej strely po Gemeri ! Nechajte sa uniesť históriou a kultúrou tohto nádherného regiónu prostredníctvom nášho historického miniautobusu, ktorý vyráža zo Salašu Zbojská.

Na výber je z troch tematických variánt v rôznych termínoch, kde si každý návštevník nájde to svoje.

Trasy ponúkajú obohatenie vo forme zážitku, či už zo samotnej jazdy na Zbojníckej strele, ale aj vo forme kultúrno-historického obsahu, ktoré jednotlivé zastávky počas vyhliadok ponúkajú.

Počas výletov vás čakajú nezabudnuteľné zážitky, ako napríklad ochutnávka vychýrených Muránskych buchiet alebo gemerských guliek, kŕmenie roztomilých sysľov, spoznávanie Coburgovského kaštieľa v Jelšave, Veľkej lúky, baníckych diel v Rákošskej Bani, Sirku, Železníku či obdivovanie Ochtinskej aragonitovej jaskyne, ktorá sa pýši titulom svetového dedičstva UNESCO. Okrem toho sa môžete zapojiť aj do interaktívnej mestskej hry v Revúcej, ktorá vás prevedie jej históriou a prinesie zábavu pre celú rodinu a tiež zaujímavú odmenu. Nechajte sa prekvapiť.

Cena za tento zážitok zahŕňa jazdu Zbojníckou strelou, zaujímavé zastávky na trase a príležitosť vytvoriť si krásne spomienky.

Nasadnite do Zbojníckej strely a užite si poklady ukrývajúce sa na Gemeri.

! O termínoch výjazdu Zbojníckej strely po Gemeri 2024 vás budeme informovať už čoskoro !

Kontakt

Kategórie: #Príroda