Hotel Hrádok
Fotka od: Ing. Martina Strinková

Hotel Hrádok

Optimálnym východiskovým bodom pre spoznávanie Stredného či Horného Gemera je horský HOTEL HRÁDOK situovaný presne na ich pomedzí.

Nachádza sa uprostred lesov v nadmorskej výške 670 metrov nad morom, v tesnej blízkosti jedinečnej Ochtinskej aragonitovej jaskyne.

Od mesta Jelšava a nádherných gotických kostolov v Štítniku, Ochtinej či Koceľovciach je vzdialený len pár minút jazdy.

Popri ich návšteve odporúčame aj blízku Brdárku, dedinku ležiacu v náruči čerešňových sadov s približne 4000 stromami. Keď na jar zakvitnú, premenia brdársky chotár na snehobielu rajskú záhradu a najfotografovanejšie miesto na Gemeri.

.

Hotel Hrádok je vhodný pre rodiny s deťmi, romantické pobyty mladomanželov či pre zaľúbené páry.

Návštevníkom poskytuje okrem ubytovania aj stravovanie, ktoré je zabezpečené vo vlastnej reštaurácii. Ponúka priestory na usporiadanie rodinných a spoločenských podujatí, kongresov, konferencií a školení. Príjemné prostredie v areáli dopĺňa posiedka s kapacitou 40 osôb, vhodná na opekanie a grilovanie.

Zrelaxovať možno v bazéne, perličkovom i vírivom kúpeli, fínskej saune alebo infrasaune. Na zdravotné problémy sú v ponuke rehabilitačné procedúry: masáž, ultrazvuk, elektroliečba, parafín, vodoliečba.

Nadšencov športu zaujme aj tenisový kurt, fitness centrum, minigolfové ihrisko, kolky, petang a stolný tenis.

Skvelým zážitkom je i 6 km dlhý zjazd na horských kolobežkách či prechádzka po náučnom chodníku Hrádok.

Kombinácia lesov, ticha, aktívneho i pasívneho odpočinku a množstva možností pre výlety, činí Hotel Hrádok dokonalým miestom pre dovolenku.

Kontakt
Hotel Hrádok, 049 16 Jelšava